Společnost ČEKL spol.s r.o. působí na trhu již od roku 1990. Z počátku se zaměřovala na prodej náhradních dílů pro vozy značky Škoda. Postupem času jsme náš sortiment rozšířili a dnes Vám nabízíme kompletní dodávky pro všechny značky vozů.


nabízíme

  • prodej náhradních dílů a příslušenství pro osobní vozy všech značek
  • prodej tažných zařízení a střešních nosičů

náš sortiment obsahuje například

Autobaterie, autopotahy, autoskla, brzdové komponenty, díly náprav, díly řízení, elektro komponenty, filtry, homokinetické klouby, chladiče, chladící kapaliny, karosářské díly, kladky, ložiska, motorové díly, oleje, pneumatiky, poloosy, řemeny, spojkové sady, světlomety, tažná zařízení, termostaty, tlumiče pérování, uzávěry nádrží, vodní čerpadla, výfukové systémy, zámky dveří, zpětná zrcátka, žárovky, ...

Potřebujete náhradní díl nebo si chcete Váš vůz jen vyšperkovat, navštivte náš e-shop nebo nás kontaktujte v případě, že nenaleznete, co hledáte.

GDPR

Vážení zákazníci, veškeré Vámi sdělované údaje, nezbytné pro uskutečnění objednávek zboží na těchto stránkách a uzavření tak vzájemného smluvního vztahu, jsou v souladu s Nařízením Evropské unie 2016/679 (GDPR) řádně zabezpečeny a chráněny.